Zážitkové kurzy první pomoci | ZÁKLADNÍ

Po absolvování kurzu účastníci zvládnou kromě teorie a praxe v první pomoci i vyhodnotit rizika či koordinovat záchranné práce. Každý kurz je  zakončen závěrečným testem první pomoci (25 / 35 otázek) a klasifikovaným zásahem při modelových situacích (při 12 a 18 hodinové variantě). Úspěšní účastníci získají certifikát absolventa kurzu první pomoci. Ceny kurzů jsou individuální (dle počtu osob, požadovaného rozsahu, atd…), pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím kontaktujte.

Na žádost klienta zajistím i jiný časový rozsah školení než jsou výše nabízené alternativy, náplň a cena takovéhoto kurzu po dohodě. Po domluvě je také možné zajistit specifický rozsah školení, zaměřený na konkrétní provozy. Obsah kurzu bude přizpůsoben požadavkům firem či organizací a jejich náplni práce. V tematicky zaměřených kurzech je teorie rozšířena o specifika dané oblasti (stavebnictví, doprava, péče o děti a postižené, nebezpečné provozy, atd.).

Teambuilding

Chcete spojit příjemné s užitečným? Pak právě Vám je určena tato nabídka. Účastníci se naučí nejen teoreticky a prakticky zvládnout první pomoc, ale stmelíte kolektiv a připravíte se na možné krizové situace.

Zážitkové kurzy první pomoci | SPECIALIZOVANÉ

Ostatní služby

Akce / Eventy

V rámci Vaší ROAD SHOW, EVENTŮ či FIREMNÍCH AKCÍ nabízím svou účast, při které v oddělených vstupech ukazuji jednotlivé postupy v první pomoci. Ukázky jsou reálně namaskovány, v jednom dni se neopakují stejná témata.